Březen 2011

Paul v rozhovoru pro TV Guide

31. března 2011 v 18:58 | Marťa
V nedávném rozhovoru pro TV Guide se Paul Wesley (Stefan Salvator) přiznal, že mu vadilo že Stefan je ten dobrý, nevinný upír. Naznačil to prý i tvůrcům seriálu a oni s tím něco udělali. Ve druhé sérii jsme měli možnost shlédnout Stefanovu temnou minulost, v některých scénách dokázal, že i on dokáže být krutý (vzpoměnte si na díl 1. série Mystic Falls, kdy byl Stefan docela závislý na lidské krvi). Paul ale nechce, aby Stefan sešel z cesty a dopadl tak jako Damon. "Nechci, aby se Stefan vzdal jeho morálky". Dále mluvil o jeho vztahu s Ianem Somerhalderem (Damon) mimo natáčení. Jejich vztah prý vypadá skoro jako v seriálu. "Ian mě neustále popichuje, přesto bych bral takový typ bratra i v reálném životě. Bratr, který je ochoten nakopat všechny do zadku jen kvůli vám".

Stefan Salvatore

28. března 2011 v 20:05 | Marťa |  Stefan Salvatore
Herec: Paul Wasley

Narozen: 23. července 1982 (New Brunswick, New Jersey, USA)

Celé jméno: Thomas Wasilewski


Rodina
Paul se narodil jako Paul Thomas Wasilewski v New Brunswicku, ale spolu se svou starší sestrou Monikou a dvěma staršími sestrami Julii a Leah vyrůstal v Marlboru.

O Paulovi
Paul chodil na Christian Brothers Academy v Lincroftu v New Jersey a na Marlboro High School. Během prvního ročníku byl obsazen do telenovely Guiding Light jako Max Nickerson, a tak přestoupil na Lakewood Prep School v Howell, New Jersey, která mu vyhovila v jeho herecké kariéře. Odtud odmaturoval v roce 2000 a nastoupil na Rutgers University, ze které však odešel, za podpory svých rodičů, už po prvním semestru, protože mu bylo nabízeno stále více rolí a on si uvědomil, že může udělat kariéru v hereckém šoubyznysu.
Od roku 2005 se sám začal uvádět jako Paul Wesley. Když byl dotázán proč si změnil své umělecké jméno, prohlásil: "Moje rodné jméno má příliš obtížnou výslovnost, a tak jsem požádal svou rodinu si ho změnit."
Objevil se například v seriálech jako 24, 8 Simple Rules, Army Wives, Cane, Everwood, Smallville a The O.C. Hlavní roli ztvárnil v minisérii Fallen padlého anděla.
Nejvíce ho však zatím proslavila role Stefana Salvatora, upíra okouzleného mladou dívkou Elenou.
Rád provozuje snowboarding a hraje lední hokej.
Také projevil zájem o režírovaní a psaní.
Zajímavosti
- Má polské předky.

Seriálové role
2009-20?? The Vampire Diaries ... Stefan Salvatore (? epizod)
2009-2010 24 hodin (24) ... Stephen (4 epizody)
2008-2009 Army Wives ... Logan Atwater (5 epizod)
2008 Odložené případy (Cold Case) ... Petey Murphy ´08 (Bad Reputation)
2007 Žralok (Shark) ... Justin Bishop (Shaun of the Dead)
2007 Cane ... Nick (3 epizody)
2007 Fallen ... Aaron Corbett (4 epizody)
2006 Drzá Jordan (Crossing Jordan ) ... Quentin Baker (Thin Ice)
2005 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (Law & Order: Special Victims Unit) ... Luke Breslin (Ripped)
2005 Kriminálka New York (CSI: NY) ... Steve Samprass (Grand Murder at Central Station)
2004 Kriminálka Miami (CSI: Miami ) ... Jack Warner Bradford (Legal)
2003-2004 Everwood ... Tommy Callahan (9 epizod)
2003-2004 8 Simple Rules ... Damian (2 epizody)
2003 O.C. (The O.C.) ... Donnie (The Outsider)
2003 Smallville ... Lucas Luthor (Prodigal)
2002 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent) ... Luke Miller (Malignant)
2002-2005 American Dreams ... Tommy DeFelice (11 epizod)
2001-2002 Wolf Lake ... Luke Cates (10 epizod)
2000 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (Law & Order: Special Victims Unit) ... Danny Burrell (Wrong Is Right)
1999-2001 The Guiding Light ... Max Nickerson #2 (6 epizod)
1999 Another World ... Sean McKinnon (1 epizoda)

Stefan Salvatore:
odina
Otec Giuseppe Salvatore patřil mezi skupinu lidí z Mystic Falls, jež věděl a aktivně se zapojoval do bitvy s upíry a chtěl zapojit i své dva syny. Stefan má mladšího bratra Damona, se kterým má často
neshody.

O Stefanovi
Je vášnivý čtenář, velký fanoušek Fitzgeralda, miluje Velkého Gatsbyho ( podle něj jeho mistrovské dílo). Rád si přešte i kvalitní díla od Grishama. Myslí si, že Seinfeld je nejlepší americký seriál za posledních 50 let, ale I love Lucy je nejlepší seriál všech dob. "The loving cup" je podle něj ta úplně nejlepší epizoda. Je velký fanoušek Scorseseho. Taxikáře by si mohl pouštět pořád dokola. Z hudby má rád prakticky cokoli. Dylana, Hendrixe, Patsy, Willie, Kanye, prý se mu dokonce líbí i jedna písnička od Miley.

Narozeniny slaví každý rok se svou nejlepší kamarádkou Lexi (do té doby, než ji Damon probodne, aby svedl policii z jejich stopy). Jednou skočil nahatý do Treviho fontány a opil se v pochodni Sochy svobody. Jejich písní je Wanted Dead or Alive od Bon Joviho, se kterými prý jednou strávili šílený víkend.
Když byl ještě člověkem, chtěl být doktorem, čímž po přeměně v upíra kvůli krvi nemohl být.
Na pravém rameni má vytetovanou růži.

Damon Salvatore

28. března 2011 v 19:43 | Marťa |  Damon Salvatore
Herec: Ian Somerhalder
Datum narození: 8.12. 1978
Stav: svobodný
Místo narození: Covington, Louisiana, U.S.

Celé jméno: Ian Joseph Somerhalder

Rodina:
Ian je synem Edny a Roberta Somerhaldera, pracujícího ve stavebním průmyslu. Rodiče se
rozvedli, když bylo Ianovi 13 let a od té doby žil se svou matkou. Má bratra Boba, dřívějšího profesionálního cyklistu a sestru Robin, televizní novinářku.
Příjmení Somerhalder však získal od adoptivního dědečka. Biologický dědeček, Hull,
byl bohatý anglický statkář, který přivedl jednu svou služebnou do jiného stavu, a tak zaplatil jednomu ze svých pracovníků, aby si ji vzal a dítěti dal jméno Somerhalder.

O Ianovi:
Poprvé se objevil v záři reflektorů jako model už v 10ti letech a viděl půl světa předtím, než dosáhl 18tého roku. O to, že práce jako model neměl nouzi, svědčí i to, že se objevil hned v několika významných značkách jako Calvin Klein, American Eagle Outfitters, Dolce & Gabbana, Gucci, Versace a Guess. Naštěstí nezůstal pouze u modelingu, ale začal i svou hereckou dráhu.
V roce 2000 se objevil v nedlouho trvajícím spin-offu seriálu Dawsonova světa, Young A
meric
ans jako Hamilton Fleming, syn děkana prestižní zahraniční školy, který se zamiluje do svého spolužáka.O 2 roky později ztvárnil Paula Dentona v Roger Avaryho adaptaci Bret Easton Ellisovi novely Pravidla po boku Jamese Van Der Beeka, Shannyn Sossamon a Jessici Biel.
První role, která ho skutečně proslavila, byla hlavní role Boona v J.J. Abramsově seriálu Ztraceni, kde byl během první série zabit. Svou roli si však zopakoval ještě v 2., 3. a závěrečné 6. sérii.Jako guest star se objevil v HBO seriálu Tell Me You Love Me jako Nick, kde se objevil úplně nahý v milostné scéně a herečkou Michelle Borth.
V září roku 2009 si zahrál ve filmu The Tournament jako jeden z nejsmrtelnějších zabijáků světa.
Zatím jeho poslední hlavní seriálovou rolí je Damon Salvator, nebezpečný a nemilosrdný upír v seriálu The Vampire Diaries.


Zajímavosti
- V květnu 2006 byl zvolen jedním z 10 nej mužských modelů.


Seriálové role
2009-20?? The Vampire Diaries ... Damon Salvatore (? epizod)
2007 Tell Me You Love Me ... Nick (6 epizod)
2004-2010 Ztraceni (Lost) ... Boone Carlyle (30 epizod)
2004 Smallville ... Adam Knight (6 epizod)
2003 Kriminálka Miami (CSI: Miami) ... Ricky Murdoch (The Best Defense)
2003 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (Law & Order: Special Victims Unit) ... Charlie Baker (Dominance)
2002 Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation) ... Tony Del Nagro (Revenge Is Best Served Cold)
2000 Young Americans ... Hamilton Fleming (8 epizod)
1999 Now and Again ... Brian (A Girls Life)
1997 The Big Easy ... I.Q. (The Black Bag)
Damon Salvatore:

Rodina
Otec Giuseppe Salvatore patřil mezi skupinu lidí z Mystic Falls, jež věděl a aktivně se zapojoval do bitvy s upíry a chtěl zapojit i své dva syny. Damon má mladšího bratra Stefana, se kterým má často neshody.

O Damonovi
Damon je starší ze dvou bratrů Salvatorových. Damon přijíždí do Mystic Falls, aby se moh
l mstít svému nenáviděnému mladšímu bratrovi Stefanovi, který se na rozdíl od Damona neživí lidskou krví. Jejich nepřátelství způsobila jediná žena-upírka, Katherine Pierce, do které se oba bezhlavě zamilovali.
Damon na rozdíl od Stefana pije lidskou krev a ani přinejmenším se mu nepříčí zabíjet nevinné občany, mezi jehož první oběti v Mystic Falls patřil mladý pár na cestě domů. První oběť, která zde přežila jeho útok, byla Vicki. Mattova sestra, která po té co ji Jeremy a Elena našli v bezvědomí v lese, se probudila v nemocnici a řekla Mattovi, že ji pokousal upír. Damon ji nejdříve chtěl použít, aby donutil Stefana pít lidskou krev, ale když ho nezlomil, použil přesvědčovací vlastnost a nechal ji zapomenout. Aby mohl být Damon v Stefanově a Elenině blízkosti využije Caroline jako zástěrku, čímž si vyslouží od Eleny pozvání do domu, a i jako příležitostný zákusek.
Když se Stefan snaží přesvědčit, že je v Damonovi aspoň kousek lidskosti, napadne a zabije místního učitele a trenéra Tannera, aby mu dokázal pravý opak. Během párty na oslavu zakladatelů získá tajně skrytý krystal, který nechá u Caroline. Elena si však všimne Carolininých kousanců a vyčte to Damonovi, který se rozhodne zamést stopy, když se však Caroline napije, ztratí vědomí, neboť Stefan během večírku přidával do jejího pití sporýš. Damon tak trčí zavřený v rodinném sklepení, kde stále více slábne. Z posledních sil se mu p
odaří na dálku přesvědčit Caroline, aby přišla a pomohla mu. Než ji však stihne zabít, postaví se mu do cesty strýc Zach, kterého bez slitování zabije. Protože Damon nemá svůj prsten, nemůže na světlo a Caroline uteče. V noci narazí na partu drogově závyslých teenagerů mezi nimiž je i Vicki. Po té, co všechny vysaje a zabije, zjistí,
že je Vicki stále naživu, a tak se rozhodne ji proměnit v upíra. Stefan se snaží přesvědčit Vicki, že nemusí pít lidskou krev, ale je Loganem postřelen dřevěnou kulkou. Damon Stefana zachrání se slovy: "Jestli tě někdo zabije,tak to budu já."
Ačkoli se Damon jeví jako bezcitný upír, nabídne, že odstraní Jeremyův smutek po Viki. Nej
en že Jeremy přestane truchlit, ale navíc se začne zajímat o školu i jiné mimoškolní činnosti jako kreslení nadpřirozených bytostí.
Damon se vydává za příbuzného Zacha, který zásoboval Radu sporýšem, a tak se za pomoci šerifky Forbesové (matka Caroline) dozvídá o situaci upírů ve městě. A aby odvrátil jakékoli podezření, napadne místního chlapce a změní paměť jeho přítelkyni, která obviní Lexi, nejstarší a nejlepší upíří kamarádku Stefana. Šerifka a její pomocníci ji chtějí převézt na bezpečnější místo, ale když se probere, napadne šerifku. Aby si damon získal důvěru, probodne Lexi dřevěným kolíkem.Zatímco se Stefan snaží opět s Damonem sblížit, odhalí mu Damon skutečný důvod, proč se vrátil do Mystic Falls: aby otevřel hrobku a znovuvzkřísil uvězně
nou Katherine za pomoci krystalu patřícího čarodějnici Emily. Bonnie, která teď vlastní krystal, posedne duch Emily a ačkoli ji Damon připomněl, že stolu před stoletím uzavřeli dohodu, Emily krystal zničí a opustí Bonnieino tělo. Rozzuřený Damon Bonnie napadne, ale Stafan mu zabrání jí zabít. Damon však ve svém snažení přivést Katherin zpět nepovoluje, a tak po té, co vytáhne Elenu z rozbitého auta, vezme ji s sebou do Georgie za svou starou přítelkyní a čarodějnicí Bree. Od ní chce získat jiný způsob, jak vysvobodit Katherin, ale po té, co o něm řekne Lexinu příteli, který Damona napadne, ale ušetří ho kvůli Eleně. Předtím než Damon odjíždí zpět do Mystic Falls, Bree mu řekne o způsobu jak otevřít hrobku, ale Damon ji stejně jako odplatu zabije. Když je Elena v nebezpečí a pronásledovaná cizím upírem, pomáhá Stefanovi ji ochránit a předtím než ho zabijí, prozradí jim, že odpověď jak přivézt Katherin zpět leží ve starém deníku Johna Gilberta. Damon se tedy v jeho hledání spojí se Stefanem a Elenou, ale po té, co je najde s deníkem, který se před ním snažily ukrást, po té co přinutí Elenu napít se své krve, vyhrožuje Stefanovi, že ji zabije a oba opět získají upíří přítelkyni. Damon deník získá. Nakonec se však sp
ojí s Bonnie a její babičkou, které otevřou dveře do hrobky, kde zjistí, že Katherin v hrobce nikdy nebyla. Anna navíc připustí, že Katherin viděla v Chicagu už v roce 1983, a i když Katherine věděla, kde Damon je, bylo jí to
jedno. Damon tak svůj žal utápí v alkoholu. Když je Stefan zajat jedním z upírů vysvobozených z hrobky, Frederickem, spolu s Elenou a Alarickem ho vysvobodí a zabijí většinu upírů.
Při setkání s Johnem Gilbertem, který se vrací do města, je překvapen, kolik toho o něm a bratrovi ví, a tak se ho rozhodne zabít. John však stejně jako Alaric vlastní prsten, díky kterému nemůže zemřít.
Když Damon zjistí, že je Stefan závislí na lidské krvi, není dvakrát nadšený, a tak o tom řekne Eleně. Elena se účastní soutěže o Miss Mystic Falls a když Stefan zmizí, zastoupí jeho místo v úvodním tanci zakladatelů.
Isobel, Elenina biologická matka se vrací do města a snaží se od Damona získat záhadní Johnovo zařízení. Damon ji ho ale nehodlá dát, a tak unese Jeremyho, aby mohla Elenu vydírat. Když ji Elena vynález předává, ptá se, jak věděla, že ho od Damona získá a Isobel ji řekne, že proto, že je Damon do ní také zamilovaný.
Na Den zakladatelů se Damon účastní bitvy o Mystic Falls, ale je zasažen Johnovým vynálezem proti upírům a zavřen ve sklepě, který John zapálí. Naštěstí ho Stefan za pomoci Bonnie zachrání. Na konci dne jde Damon navštívit Jeremyho, aby mu řekl o Anně. Na cestě ven narazí na Elenu a děkuje ji, že ho zachránila a potom se políbí. Damon však netuší, že je to Katherine.

Nový song Kat Graham Love Will Never Do Without An Escapade

28. března 2011 v 19:35 | Simushka
Jak to vypadá pěvecká kariéra Kat Graham (Bonnie z TVD) se začíná slibně rozjíždet. Před 14 dny vydala nové hudební video "Love Will Never Do Without An Escapade"
Její debutové album má být propuštěno co nejdříve letos v létě!!!

Lisa Tucker bude hrát Lukovu sestru Gretu

27. března 2011 v 20:52 | Simushka |  Postavy
Lisa Tucker zpěvačka a bývalá finalista American Idol, byla obsazena jako sestra Luky, Greta, v The Vampire Diaries

Elene Gillbert

27. března 2011 v 16:33 | Marťa |  Elena Gillbert
Herčka: Nina Dobrev
Datum narození: 9. ledna 1989
Stav: Svobodná
Místo narození: Sofia, Bulharsko

Životopis:
Nina se ve 2 letech přestěhovala do Kanady (Toronto, Ontario).
Již od mala se zajímala o tanec, hudbu, gymnastiku, divadlo a herectví.
Modelingová práce ji zavedla do reklam a odtamtud to už byl jen krůček k filmu.
Mezi její koníčky patří gymnastika, plavání, fotbal, tanec, horolezectví, snowboarding, jízda na koni.
Herectví je její vášeň a ona to vidí jako dobrodružství, které právě začíná.Elena Gillbert:
Rodina
Vyrůstala jako každá obyčejná sedmnáctiletá dívka, až do smrti svých rodičů Graysona a Mirandy Sommers Gilbertových. Teprve později se dověděla, že byla tajně adoptovaná a její skutečnou matkou je Isobel Flemming-Saltzman a John Gilbert, Graysonův bratr. Gilbert je tedy její. Nyní je spolu se svým adoptivním bratrem, ve skutečnosti bratrancem Jeremym, vychovává teta Jenna Sommers.

O Eleně
Elena žije poklidný život v malém městečku Mystic Falls ve Virginii. Vše se změní, když se její rodiče Grayson a Miranda utopí v řece během autonehody, zatímco ona zázračně přežije. Smrt rodičů silně nezasáhla jen ji, ale i jejího mladšího bratra Jeremyho, který začne užívat drogy. Jejich výchovu si na starost vzala jejich mladá a chaotická teta Jenna.
Elena si vše zapisuje do deníku od doby, kdy svůj první dostala v 10 letech od své matky. Asi v té době se za matčiny podpory rozhodla stát se spisovatelkou.
Po prázdninách se vrací zpět do školy za podpory svých kamarádek Bonnie a Caroline. Ve škole se však také objeví nový záhadný kluk Stefan, který už od prvního okamžiku má o Elenu zájem. Podruhé se setkají na hřbitově, kam chodí Elena navštěvovat své rodiče. Po té, co ji Stefan vrátí deník, který na hřbitově ztratila, když utíkala před podivnou mlhou a děsivým havranem, se dozví, že i Stefan si píše svůj a že mu pohled na krev nedělá dobře.
Ačkoli se rozešla se svým přítelem Mattem, který je do ní stále zamilovaný, se slovy že potřebuje více času, pozve Stefana na školní slavnost a po chvíli spolu začnou skutečně chodit. Její důvěrou však otřásají neustále lži a tajemná minulost s jeho bratrem Damonem. Když z fotografie zjistí, že Stefan byl v Mystic Falls už v roce 1953, jde za ním vyříkat si to z očí do očí, a tak jí Stefan přizná, že jsou on i jeho bratr sto let staří upíři. Elena se s ním rozejde, a však po nějaké době, když chce Stefan odejít z města, si uvědomí, že ho stejně miluje. Řekne mu to a společně spolu stráví noc. V zápětí však nalezne obrázek Katherin a tak zjistí, jak moc jí je podobná. Narychlo opustí dům rodiny Salvatorových a po cestě se jí před auto postaví další upír. Naštěstí se poblíž objeví Damon, který ji z rozbitého auta vyprostí a vezme ji s sebou do Georgie za svou starou známou čarodějnicí. Tento výlet poskytne Eleně nový pohled na Damona a trochu se spolu sblíží. Když se Elena vrátí domů, rozhodne se jí Stefan říct celou pravdu, včetně toho, že to on ji zachránil během autonehody, kdy zemřeli její rodiče a tak ji poprvé uviděl a chtěl ji lépe poznat a že je adoptovaná a pravděpodobně potomkem Katherine. Tak se rozhodne pátrat po své biologické matce, kterou je Isobel Flemming-Saltzman, žena učitele Alaricka Saltzmana, která zmizela a Alaric po ní stále pátrá, a že Damon ji na její přání proměnil v upíra.
Stefan řekne Eleně o Damonově plánu vypustit na svět Katherine a ostatní upíry uvězněné v hrobce, a tak se Elena rozhodne Stefanovi pomoct překazit Damonův plán. Nakonec jim však nic jiného nezbude, než mu skutečně pomoct. Po té co skupinka upírů unikne, rozhodne se jeden z nich Frederick, vyřídit účty s bratry Salvato
rovými, a tak Stefana unesou a mučí. Elena, Damon i Alaric uskuteční úspěšnou záchrannou akci, během které většinu upírů z hrobky zabijí, avšak Stefan je příliš slabí, a tak mu Elena nabídne svou krev a uvidí tak i jeho temnější a děsivou stránku. Když zjistí, že Stefan stále pije lidskou krev, pomocí sporýše ho uspí a pro jeho dobro ho s Damonem zavřou.
Když se Elena účastní oslav Královny Mystic Falls a závislí Stefan zápasí se svou žízní, zastoupí Damon Stefanovo místo během úvodního tance.
Do Mystic Falls se vrací Elenin strýc Johnathan Gilbert, který taktéž skrývá nejedno tajemství. Nejen že ví o místních upírech, ale navíc se kdysi znal a byl zamilovaný do Isobel. Později ho Elena konfrontuje informací, zda je její otec a on to nepopře.Když se Isobel vrací do města, kontaktuje Elenu a chce, aby jí předala staré zařízení proti upírům, které má Damon. Elena ho od něj získá, a když ho předává Isobel, řekne ji, že je Damon do ní zamilovaný.

O čem bude díl 02x18 THE LAST DANCE?

26. března 2011 v 21:37 | Marťa
02x18 - THE LAST DANCE
TANEC V NEBEZPEČÍ - Zatímco střední škola připravuje "Tanec z 60. let", Elena začne dostávat znepokojující zprávy od Klause skrze neobvyklý zdroj. Bonnie se snaží přesvědčit Jeremyho, že je dostatečně silná na to, aby pomohla Eleně, ale ustaraný Jeremy žádá o radu Stefana. Caroline přemlouvá Matta, aby ji na tancovačku v zal. Damon a Alaric očekávají, že Klaus se na akci staví, proto se účastní jako dozor. Jenže Klaus hraje komplikovanou hru, která je nutí držet se stranou. Damon nakonec přichází s novým plánem, který každého šokuje a rozruší.

Kdo bude na českých televizích dabovat Damona a Jeremyho?

26. března 2011 v 19:17 | Marťa
Asi se k vám už doneslo, že Upíří Deníky se mají vysílat i na Nově. Dabování skončilo před dvěma týdny, ale zatím není přesně určené datum, kdy to budou vysílat. Už se však mezi veřejnost doneslo, že Iana Somerhaldera (Damona Salvatore) dabuje Filip Švarc, který Iana daboval také ve filmu Ztraceni. Stevena R. McQueena (Jeremyho Gillberta) by měl dabovat Petr Neskusil.

Kdo na konci 2. série opustí seriál TVD?

26. března 2011 v 19:00 | Marťa


Ahoj, diskutuje se, kdo na konci 2. série opustí seriál The Vampire Diaries. A kdo by to měl podle všeho být? To je otázka,kterou si už delší dobu fanoušci TVD pokládají. Katerina Graham údajně v jednom rozhovoru pro MTV oznámila, že je možné, že by Bonnie za svou nejlepší kamarádku Elenu položila život. Je docela možné, že se Bonnie, při pokusu zabránit Klausovi aby smrtí Eleny prolomil kletbu slunce a měsíce, obětuje. Jestli je to pravda, pak je to vážně škoda. Bonnie je jedna z postav filmu, které mám vážně ráda. Navíc, pokud ji opravdu nechají zemřít, pak nevím, co udělají s Jeremym Gillbertem. Ztratil během jednoho roku oba dva rodiče, Vicky, Annu a teď ještě Bonnie.

The Vampire Diaries 2x17 Know Thy Enemy

25. března 2011 v 23:25 | Simushka |  Fotky


Elena a Alaric ostře skritizují Johna, za to, že nečekaný příchod Isobel zanechal zničenou Jennu. Bonnie spolupracuje s Damonem a Jeremym, aby našla kouzlo, které potřebuje na využití síly jejich předků. Caroline se zlomeným srdcem neví, co má dělat s Mattem. Stefan s Damonem si uvědomí, že mají novou tajnou zbraň.


Hlavní postavy filmu

25. března 2011 v 22:53 | Marťa |  Postavy
Elena Gillbert - Nina Dobrev
Stefan Salvatore - Paul Wasley
Damon Salvatore - Ian Somerhalder
Bonnie Bennett - Katerina Graham
Jeremy Gillbert- Steven R. McQueen
Alaric Saltzman - Matthew Davis
Vicki Donovan - Kayla Ewell
Jenna Sommers - Sara Canning
Matt Donovan - Zach Roerig
Caroline Forbes - Candice Accola
Tyler Lockwood - Michael Trevino

Fotečky

25. března 2011 v 21:37 | Marťa |  Fotky

Soundtrack

25. března 2011 v 21:09 | Marťa

Hlášky

25. března 2011 v 20:14 | Marťa |  Hlášky
Elena: Zastav to auto.
Damon: Oh, byla s tebou mnohem větší sranda, když jsi spala.