Bonie Bennet

15. května 2011 v 14:33 | Marťa |  Bonnie Bennet
Herečka: Katerina Graham
Datum narození: 5.9.1989
Stav: svobodná
Místo narození: Ženeva, Švýcarsko

Rodina
Otec byl muzikálový producent a pradědeček velvyslancem Libérie.

O Katerině
Rodina se přestěhovala do Los Angeles, když byly Katerině 4 roky. Už od 6ti let se začala objevovat v reklamách na Barbie, K-Mart, Pop Tarts a Edison. První důležitá role však přišla, když nahradila mladou Christi
nu Milian v seriálu Movie Surfers.


K menším seriálovým rolím patří Joan z Arkádie (Joan of Arcadia), Like Family, S dětmi na krku (Grounded For Life), Lizzie McGuire, Kriminálka Las Vegas (CSI: Las Vegas), O.C. (The O.C.), Malcolm v nesnázích (Malcolm in The Middle), Strong Medicine a Hannah Montana.V 15ti letech byla vybrána choreografkou Fatimou na BET Awards jako taneční "křoví" pro Lil Bow Wow. Tato zkušenost vedla k dalším tanečním příležitostem pro Missy Elliott, Pharrell, Jamie Foxx a choreografy Hi Hat a Michaela Rooneyho.
V 17ti letech byla vybrána společností Coca-Cola jako součást jejich mezinárodní kampaně pro výrobek Fanta. Zatímco propagovala kampaň, úspěšně získala diplom z nahrávacího inženýrství.
Nedávno dokončila světové tourné s The Black-Eyed Peas a její hlas je slyšet například na Songs Abou
t Girls (I Got It From My Mama) od Will.I.Am či The Donque Song od Snoop Dogga.
Dále se objevila ve filmu Znovu 17 (17 Again) s Zacem Efronem a Matthew Perrym. A v budoucnu se dočkáme filmu Honey2 či The Roommate, s Leighton Meester z Gossip Girl.
Katerina hraje Bonnie, nejlepší kamarádku Eleny a zárověň objevuje své čarodějnické nadání v seriálu The Vampire Diaries.

Zajímavosti
- Mluví čtyřmi jazyky.
- Sama napsala a naspívala písničku s názvem Derailed, která se objevila v jednom z filmu Jean-Claude Van Dammea.

Bonnie Bennet:

Bonnie je už dlouhou dobu Elenina nejlepší kamádka, které byla velkou oporou při ztrátě rodičů. Bonnie se však vrací z prázdin od babičky, která ji začala zasvěcovat do rodinného tajemství - čarodějnictví. I když se to Bonnie nechce veřit, musí přijmout svůj dar a pokračovat v rodinné tradici chránit město před upíry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama