Červen 2011

Nina Dobrev: "There will definitely be consequences!"

23. června 2011 v 20:33 | Marťa |  SPOILERY!!!!!!!
Jak mohli diváci vidět ve finále 2.série, Stefan se konečně vydal ke své divoké stránce - Paul Wesley se na CW Upfront nechal slyšet, že je "přiraven se do toho zakousnout."
"Dva roky jsem byl opravdu hodný, takže jsme nadšený z toho, že si užiju i svoje dobré chvíle," řekl Wesley. "Stejně jako to pan Ian Somerhalder dělá každý den."
A když už mluvíme o ďáblovi, věří Damonův představite, že jeho TV sourozenec může být ve zle dobrý? "To určitě dokáže," přisvědčil Somerhalder. Pak dodal, "to proto, že jsem ho to naučil."
Otázkou zůstává, kolik ze Stefanovy temnoty bude namířeno na Elenu, která právě uzavřela své rty s jeho bratrem? Nina Dobrev na to řekla, "Věděla jsem, že jakmile se to stane, propukne peklo...Určitě budou následky!"

Malé info 3. serie

12. června 2011 v 19:10 | Marťa |  SPOILERY!!!!!!!
První menší info a spekulace k nadcházející třetí sérii, které se dočkáme až za tři měsíce.

Ačkoli scénáristé Vampire Diaries již usilovně pracují na třetí sérii, herci se v Atlantě neobjeví dříve než na začátku července. Do té doby mají na plánu spoustu dobrodružství - výlet do Londýna a okouzlující noc na Hollywood awards shows - což znamená, že se občas dostaneme ke střípkům informací o velmi očekávaném návratu.

Samozřejmě je důležité si uvědomit, že i herci tápají ve tmě, co se hlavního děje a podrobností týče, takže tráví letní prázdniny spekulacemi stejně jako my! Tady se můžete podívat na některé z nich.

Tyler a Caroline jsou tááák moc jako Romeo a Julie. Viděli jsme napětí mezi starostkou Carol Lockwoodovou a šerifkou Liz Forbesovou během finále druhé série, a slovo na to, že zlá krev povede ke sporu na plné obrátky ... Zanechali jsme Tylera a Caroline s narůstající romancí, která visí na vlásku! Candice Accola řekla HollywoodLife, že Caroline "má velmi příjemnou chemie s Tylerem. Umí jen sedět, mít problémy a stejně se cítit úplně v pohodě." Nemůžeme se dočkat, až vztah mezi těmito dvěma začne pořádně rozvíjet.

A co Matt? Že by konečně náš oblíbený pomocník za barovým pultem dostal trochu více prostoru v příběhu ve třetí sérii. Doufáme, že s Caroline neskončil na dobro, ale rozhodně má v téhle chvíli i jiné věci na mysli. Pořád truchlí pro svou sestru po zjštění nových podrobností o její smrti, a tak skutečnost, že Jeremy vidí Vicki (Kayla Ewell) nyní může pomoci dát Matt nějaké uzavření. Ewell TVGuide potvrdila, že na Vicki se bude zabývat "nevyřízenými účty se svým bratrem, svým přítelem, i expřítelem a s tolika dalšími lidmi. Návrat je nadpřirozený. Bude to blázinec."

Vztah Jeremy a Bonnie může vydržet, a to i přes mrtvé bývalky, které ho pronásledují. Steven R. McQueen řekl AOL, že příchod Vicki a Anny do Jeremyho podvědomí mu mohou v hlavě způsobit nepořádek, ale stejně si nemyslí, že by to signalizovalo potíže ve vztahu Jeremyho s jeho stále ještě žijící přítelkyní Bonnie. "Já nevím, jestli celá tahle věc - vidím mrtvé lidi, bude mít vliv na náš vztah ... Nevidím je v nejbližší době od sebe, myslím, doufejme, že je to naopak více posílí."

Návrat The Originals! V pondělí 6. června, Joseph Morgan oficiálně podepsal smlouvu pro nadcházející sezónu jako pravidelná postava, což slibuje spousty podlosti, zatímco bude se Stefanem
pokračovat ve svém krvežíznivém výletě. Zatímco Klausovi sourozenci polehávají v rakvích, kde je jednoduché vytažení dýky může probudit. Můžeme očekávat, že alespoň některé z jeho bratrů a sester během trojky, ať už v záběrech z minulosti či současnosti uvidíme. Doufejme, že mezi ně bude patřit i badass Elijah (Daniel Gillie
s).

Chybí ještě někdo? Jen si dělám srandu, nikdy bychom nemohli zapomenout na bratry Salvatory. Ve finále jsme mohli vidět první vzájemný polibek mezi Damonem a Elenou, ale Elena je pravděpodobně stále ještě plně oddána Stefanovi (který je v současnosti velmi krvežíznivý). Nina Dobrev si myslí, že Elena měla zájem o Damona, protože chtěla, co mít nemohla ... ale nyní se strany otočily. "Teď je Stefan pryč a Elena bude chtít, co teď mít nemůžeme," řekla TV Guide. "Bude jí chybět a strachovat se, jestli je v pořádku a myslím, že to jejich vztah posílí."

O tom máme jisté pochybnosti. Jistě, bude jí nejspíš chybět ... ale když zjistí, že je se zakusuje do dívek místo veverek, možná ji to přinutí se zamyslet. (Navíc, stejně jako Paul Wesley, budeme doufat, že to bude chvíli trvat, než se Stefan vrátit na svou správnou cestu.)