Červenec 2011

Comic-Con 2011: Interview with Nina Dobrev

18. července 2011 v 10:22 | Marťa
THR: Jaká je vaše zkušenost s Comic-Conem?
ND: Na Comic-Conu jsem byla dvakrát, vždycky s The Vampire Diaries, a oba dva byly naprosto jiné. Natáčíme seriál od pondělí do pátku, takže každý rok musíme z Atlanty odjet v sobotu ráno a vracíme se v neděli odpoledne. Vždycky se na Comic-Conu setkáme s lidmi, které obdivujete. V loňském roce jsem potkala Jeffa Bridgese a Olivii Wilde z filmu "Tron". Rok předtím jsem se setkala s Robertem Downeyem Jr. a Judem Lawem. Obdivuji je a inspirují mě v tom, co dělám.
THR: Jaká je nejlepší věc, kterou řekl fanoušek během Comic-Conu?
ND: Minulý rok mi jeden z fanoušků řekl, že jsem ho inspirovala v tom, aby šel za svými sny. To mě opravdu dojalo.
THR: Co zaručuje úspěšný Comic-Con?
ND: Zůstat jistý a klidný. Musíme si pamatovat, že jde jen o konverzaci a o tom, bavit se. Lidé tam kolem chodí oblečení v kostýmech příšer, je třeba se rozveselit. Může to být trochu děsivé, ale na konci dne jsou tam fanoušci, protože tam chtějí být a chtějí slyšet, co říkáte.
THR: Na jaké otázky byste doporučila, aby se fanoušci neptali?
ND: Ptát se na obecné nebo nejasné otázky všech není zrovna nejlepší nápad, protože to zabere hodně času. Buďte


konkrétní v tom, na co se ptáte a také koho se ptáte.
THR: Kde byste na Comic-conu vydržela stát celý den?
ND: U Pána Prstenů. Já a můj kamarád jsme ve škole zatahovali pátky a předstírali, že je nám špatně, jen abychom se mohli podívat na všechny "Pány Prstenů." To a seriál 'Wilfred'. Elijah Wood je vážně k popukání a jeho volba dělat komedii byla skutečně skvělá.
THR: Kdo by byl na vašem vysněném Comic-conu?
ND: Ráda bych slyšela co k tomuhle odvětví říkají nezávislé a inteligentní ženy, jako: Rachel McAdams, Carey Mulligan, Angelina Jolie, Kriste Wiig a nebo Tina Frey. Kvůli nim bych vydržela stát celý den.
THR: Máte nějakou radu pro lidi, kteří jsou na Comic-conu poprvé?
ND: Být vnímaví a připravení na to mít čistou mysl, protože se chystáte jít vstříc bláznivému dobrodružství, které je jako jít na Times Square na Nový rok.
THR: Jak všechny ovlivní "Původní upíři" v příští sérii The Vampire Diaries?
ND: Původní se objevili na scéně a věci přešly na temnou stranu. Všechna chemie v show se posouvá jiným směrem a některé vztahy mezi postavami, které byly dříve propojeny, se změní. Nyní je Jenna pryč, takže Alaric je opět sám, Elena a Jeremy nemají zákonného zástupce, takže bude zajímavé sledovat, kdo se chopí příležitosti. Všechno se posouvá, mění, a zároveň je všechno z rovnováhy a každý se s tím bude muset vyrovnat jiným způsobem.

Nakladatelství Fragment připravuje...

13. července 2011 v 10:26 | Marťa |  Knihy
... dalši čtyři knihy Upířích deníků! Dvě z nich Zajetí a Osvobození, vyjdou ještě v letošním roce (21. září a 10.listopadu 2011), zbývající díly pak v prvním pololetí 2012.
Kromě toho se můžeme také těšit na české vydání Stefanových deníků, vycházejících z televizního serilálu Upířích deníků. Jejich první díl s názvem Zrození najdete v knihkupectví již 16. srpna. 2011. Druhý díl pak vyjde 14. října a třetí bude následovat v první polovině roku 2012.

Seven R. McQueen slaví...

13. července 2011 v 10:15 | Marťa
Dnes, 13.7.2011 slaví 23. narozeniny Steven R. McQueen-představitel Jeremyho. Přejeme mu hodne štěstí, zdraví a mnoho úspěchu v TVD :)


Julie Plec opět prozrazuje info o 3 serii

12. července 2011 v 15:31 | Marťa |  SPOILERY!!!!!!!
- Opravdu se trochu posuneme v čase. O jak dlouhou dobu půjde přesně nevíme, ale nebude to více než pár dnů/týdnů/měsíců, protože první epizoda třetí série se začne v den 18-tých narozenin Eleny. Ale jak už to
tak v Mystic Falls bývá, oslava rozhodně neskončí šťastně. Z toho také vyplývá, že Elena a Jeremy nebudou potřebovat zákonného zástupce a budou bydlet sami.

- Elena teď bude v maturitním ročníku, ale na konci série se možná nedočkáme promoce.


- A jak to bude se vztahem Eleny a Damona? Elena se bude potýkat se silnou přitažlivostí k Damonovi, což pro ní bude znamenat velký problém.

- A opravdu se objeví upírka Rebecca ze Stefanovy temné minulosti rozparovače, které se bude velmi zamlouvat Stefanův návrat ke svým starým zvykům. Ale pozor! Ona není jediná.