Srpen 2011

Kayla Ewell slaví

29. srpna 2011 v 9:54 | Marťa
27.8. oslavila své 26. narozeniny herečka Kayla Ewell, která ve Vampire diaries ztvárňuje Mattovu sestru Vicki Donovan. Všchno nejlepší Kaylo! :)

Polibek Eleny s Damonem

14. srpna 2011 v 11:06 | Marťa |  SPOILERY!!!!!!!
Paul Wesley a Julie Plec potvrdili, že se Stefan dozví o polibku Eleny a Damona.
Paul prozradil, že díky tomuto zjištění se Stefan neskutečně naštve a ztratí nervy.
Julie prozradila, že se polibek bude řešit docela dlouho a způsobí velké drama.

Julie Plec: "Get Ready for a Scary-Fun 'Ripper Stefan' Roadshow"

6. srpna 2011 v 21:23 | Marťa |  SPOILERY!!!!!!!
Ve Vampire Diaries je nové zlo, a jeho jméno je Stefan. Stefan Rozparovač.
Po dvou sériích, co žil svůj život jako Svatý Stefan (jak ho rád nazýval Damon), Elenin dobrosrdný přítel udělal něco nemyslitelného, aby zachránil svého bratra. Stefan se vzdal Klausovi a napil se z dívky, výměnou za lék - Klausovu krev - na Damonovo vlkodlačí kousnutí. Ale podle Julie Plec je to jen začátek.
Joseph Morgan má představu, jak moc špatně se Stefanova strašná přeměna vyvine. "Uvidíme, jak temně dokáže Stefan zajít," řekl Morgan. "Zajímavé je, že Klaus uvolnil Stefanovu temnou stránku. Uvidíme co je Klausův cíl."

Odpovědi se nedočkáme hned a stejně tak je tomu s návratem do Mystic Falls. "Tohle nebude krátký příběh," řekla Plec. "Budeme oběvovat Stefana a jeho temné stránky hodně dlouho."

Samozřejmě, Stefan nemůže zůstat pryč od lidí, které miluje navěky. Nakonec, "pravděpodobně se vrátí do Mystic Falls," říká Plec. "Najednou to bude zajímavá dynamika pro Damona, který byl ten záhadný zloduch, který se objevil v první sérii a nechal Stefana, aby po něm uklízel. Teď se to trochu obrátí."
Bude to taky nová kapitola pro Stefana a Elenu. Je možné, že "Rozparovač" bude jen jednou z mnoha věcí, kterou si show půjčí z Buffy, přemožitelky upírů? Bude Stefan k Eleně tak krutý, jako byl Angelus k Buffy?

"Uvidíte velmi velmi velmi odlišnou verzi jejich vztahu," odpovídá Plec. "Ne jen v jedné epizodě, ale v celé dobré části série."