Postava Bex

5. září 2011 v 19:28 | Marťa |  3. série
Pokud jste si mysleli, že Katherine uměla udělat pořádné problémy, připravte se poznat Rebeccu - neboli Bex, krásnou upírku, která měla to potěšení, že dříve, kdy hodoval lidské krvi, dělala společnost Stefanovi.

Teď Zap2it může konečně potvrdit, že této další významnější role se zhostí australská herečka Claire Holt jako bývalý objekt Stefanova zájmu.

Claire můžete v současné době vidět na stanici ABC Family v Pretty Little Liars, jak Samaru, Emilynu novou přítelkyni a pro australské publikum je známá ze seriálu H20: Just Add Water. Někteří z vás ji mohou rozpoznat i z filmu Mean Girls 2, ve kterém si zahrála ne obzvláště chytrou Chastity, jednu z Plastics.

Do oka výkonného producenta Vampire Diaries Kevina Williamsona padla během castingů na jeho nový seriál The Secret Circle, kde hlavní roli získala její kolegyně z H20: Just Add Water Phoebe Tonkin.

S Bex se poprvé setkáme v záběrech do minulosti, ale pouhou vzpomínkou dlouho nezůstane. Nikdy se úplně přes Stefana nedostala a tak můžete být překvapeni zjištěním, co ji přivádí zpět do jeho života.

Pochybuji, že bude mít úspěch, když má o Stefana romantický zájem, neboť Paul Wesley tento víkend prozradiů, "Stefan na ostatní ženy nemyslí ani v nejmenším. Je naprosto zamilovaný do Eleny a všechno tohle dělá jen kvůli Eleně."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama