Rozhovor o nadcházejících dílech 2x21 a 2x22

5. září 2011 v 18:53 | Marťa |  2. série

Jenna se stane upírem: Ano, Klaus vezme život někomu, kdo by mohl být poslední čistý člověk, který v Mystic Falls zůstal.Krátce poté, co Jena zjistila, že upíři existují, stala se nedílnou součástí dlouho očekávaného rituálu. "Příští epizoda se bude konat ve zbytku noci," říká Plec. "Je to Klausův pokus o provedení oběťního rituálu, ve kterém chce zlomit prokletí a v části v tom Jena hraje roli, takže i to, o co se všichni ostatní musí snažit je, aby ji před upírem, jako Klausovou obětí ochránilli."

Damona smrtelně pokousal vlkodlak: Pamatujete si Rose (Lauren Cohan)? Starobylou, ale sladkou upírku, která měla pouto s Damonem a když ji pokousal vlkodlak, tak mu pomalu umírala v náručí? Ano, není žádný lék na vlkodlačí kousnutí! "Finále je v podstatě konec silnice cesty Damona za celý rok," říká Plec. "Udělal tolik věcí a měl tolik možností, které tak podělal a teď je u konce svého života, a tak se musívyrovnat se všemi rozhodnutími co udělal. Nejen v tomto roce, ale od Katherine, což je 145 let. [Bude] prožíval ty chyby, které udělal s Katherine a bude se snažit o Elenino odpuštění. "

Stefan se bude snažit zachránit Damona: je "odhodlán udělat cokoli, co může možná zachránit svého bratra," říká Plec. "Stefan 'Počket, můj bratr konečně ukazuje svou lidskost? Lidskost , kterou jsem mu vzal před 145 lety? Nemůžu ho nechat zemřít teď!' Ale neexistuje žádný lék, tak co mám sakra dělat? To je finále. "

Elena se nechce stát upírem: S trochou naděje, že Elijahuv elixír opatřen, aby ušetřil Elenu, Damon vzal věci do svých rukou a nakrmil ji jeho kreví a jí v podstatě zajistí, že se promění v upíra ,pokud Klaus uspěje v rituálu. "Když jsme začali show, podobnost s Twilight byla extrémní," říká Plec. "To byl náš způsob jak uzavřít tuto kapitolu. Elena řekla, 'Nikdy jsem nechtěla udělat to rozhodnutí za minutu, protože jsem ještě dítě, a stále mám možnosti v mém životě, volby co bych chtěla dělat ', byla jsem šťastná, že ji nechali tuto introspekci, kdy už nemá možnost volby ".

Damon se bude snažit získat Elenino odpuštění: Damon se bude muset vypořádat s následky usvědčující Elenu k věčnosti bytí upír. "To je [Damonovo] největší ponaučení," Plec říká: "Můžete milovat někoho, s veškerou mocí ve vaší duši, ale stále máte na paměti, kdo jsou a co chtějí. Ve finále, ji Damon musí prosit o odpuštění za to, co udělal a on zoufale chce aby mu odpustila. On teď má navíc důvod s vlkodlačím kousnutím. 'Nemohu zemřít s tím, že mě nenávidíš,' to je jeho cíl. "

Producenti by ve skutečnosti nezabili Damona, že jo? Je to tak? Zatímco Plec hravě vtipkovala, "Kdokoli může zemřít!" a "Kdo potřebuje Iana Somerhaldera?" producenti se nebojí udělat pár těžkých rozhodnutí. "Budou to těžké a tragické následky a ztráty na životech, bude to drsné během posledních několika epizod," říká Plec. "Je to upíří show a je tam v sázce mnoho životů, ale o tom to je. Pokud si kluci nevěří, ponese to následky na život a na smrt, pak nemůžeme dělat svou práci. Bohužel jsme uvedli do pohybu tento rituál, který potřebuje hodně obětních prvků. Doufáme, že diváci věří v naše rozhodnutí, jako vypravěčům s našimi rozhodnutími. Vždy,tam bude rozhodnutí, která nejsou populární. "

Dokonce i když postavy umírají, nemusíme je vidět naposledy: Například když byla Lexi (Arielle Kebbel) zabita v její první epizodě v seriálu, tak producenti byli schopni přivést ji zpět v záběrech do minulosti. "Tam bude postav, které si myslíte, že jsou pryč, takže máme způsoby, jak nechat naše publikum vidět své favority zase v průběhu času," říká Plec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama