Sara Canning říká sbohem TVD

5. září 2011 v 18:56 | Marťa |  2. série

Tv Line: si promluvil se Sarou Canning (Jenna) jak se cítí po tom, když ví, že musí opustit Mystic Falls.

TV Line: Bylo to tak smutné vidět Tě minulou noc. Jak se cítíš po všem teď ráno?
Sara: Vlastně jsem to ještě neviděla. Jsem špatný student (smích). Viděla jsem hodně smrti, když jsem nahrávala náhradní rozhovor. Při tom jsem to okusila.

TV Line: Myslím, že jsi viděla jak loajální umí být fanoušci TVD. Bouřlivý protest vůči smrti Jenny překračoval všechny meze na Twitteru - ohromným způsobem.


Sara: Měla jsem velkou radost ze situace na Twitteru. Byla jsem tak šťastná a vděčná za každého jednotlivce, který cítil, že Jenna byla nedílnou součástí TVD.

TV Line: Jak se cítíte po smrti Jenny? Myslíte, že to byl počestný způsob pro ni?
Sara: Myslím, že ano. Bylo to trochu náhlé, ale kromě toho jsem to chtěla zabalit co nejlépe jsem mohla pro Jennu v takovém omezeném množství času, který na to byl. V posledních několika epizodách jsme viděli Jennu uvědomit si, kolik věcí před ní bylo utajováno a že nebyla pro Elenu a Jeremyho tou ochranou, jakou si myslela. Připouštím, že nebyla možnost tak učinit, když byla držena v nevědomosti v tom co se děje. Její závěrečný akt bylo jako kdybychom sestavili puzzle dohromady, když šla zabít Gretu. Absolutně poslední věc, kterou mohla udělat, bylo překroutit obětní plán. Bylo to z její strany velice vnímavé, když si uvědomila, že čarodějka je ozubeným kolem v Klausově plánu. Musela se ji pokusit dostat ze hry, i když neuspěla.

TV Line: Jak dlouho dopředu jste věděla, že Jenna zemře?
Sara: Asi tak tři týdny. Byl to rychlý přechod pro mě i pro Show.

Sara: Jsem velmi vděčná Kevinovi a Julii, že jsem mohla být na palubě tohoto seriálu. Samozřejmě bych se tak ráda vrátila ke světu herců a štábu TVD. Návrat by byl hodně odlišný od toho jaké to bylo, ale nebránila bych se tomu.

TV Line: Máte nějaké další plány?
Sara: Právě mám pár věcí, na kterých dělám. Pracuji na krátkém filmu a jsem z něj velice nadšená. Na konci tohoto měsíce budu dělat na filmu The Hunt for the I-5 Killer, který je založen na skutečné události. Byla jsem na konkurzu, ale před týdnem jsem se vrátila do Vancouveru, takže je to velký krok k řešení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama