Prosinec 2011

3x11 Our Town

23. prosince 2011 v 10:52 | Marťa
NAROZENINY A LOUČENÍ - i přestože Caroline (Candice Accola) nemá náladu na oslavu svých 18.narozenin, jí Elena (Nina Dobrev), Bonnie (Katerina Graham) a Matt (Zach Roerig) připraví překvapivou malou oslavu na neobvyklém místě. Damon (Ian Somerhalder) a Stefan (Paul Wesley) se nemohou dohodnout na nejlepší způsobu, jak zvládnout Klause (Joseph Morgan). Nakonec se bezodhledný Stefan rozhodne vyzkoušet svou teorii tím, že věci dovede do nebezpečných extrémů. Bonnie je znepokojená, když jí Elena poví o Jeremyho (Steven R. McQueen) nových plánech. Na schůzi Zakladatelů Alaric (Matt Davis) znovu narazí na Dr.Fell (Hostující hvězda Torrey DeVitto), která je zrovna uprostřed hádky se svým bývalým přítelem, také lékařem (hostující hvězda David Colin Smith). Tyler (Michael Trevino) odmítne Klausův nejnovější požadavek a je překvapený, když se zdá, že Klaus přijal jeho rozhodnutí.

Názvy epizod

23. prosince 2011 v 10:46 | Marťa
3×10: The New Deal
3×11: Our Town
3×12: The Ties That Bind
3×13: Bringing Out the Dead
3×14: Dangerous Liaisons
3×15: All My Children
3×16: 1911

3x10 New Deal

23. prosince 2011 v 10:44 | Marťa
DŮVOD PROČ SE CÍTIT VINÝ - Stefan (Paul Wesley) se ukrývá s rakvemi rodinných příslušníků Klause (Joseph Morgan). Klaus se rychle uchýlí k násilí, ve snaze přesvědčit Elenu (Nina Dobrev) a Damona (Ian Somerhalder), že nikdo nebude v bezpečí, dokud nedostane Stefana a svou rodinu zpět. Tyler (Michael Trevino) dále pokračuje ve využívání svých nových schopností, ale stejně se musí postavit čelem následkům svého chování. Po znepokojivé nehodě se Elena a Alaric (Matt Davis) stále více zaměřují na Jeremyho (Steven R. McQueen) postoj a konečně i jeho ochranu. Alaric pozná krásnou Dr.Fell (hostující hvězda Torrey DeVitto), která je fascinována jeho rychlou schopností se léčit. Zatímco se pokouší dohodnout s Klausem, Elena přináší zprávy, které ho opravdu šokují.


Julie Plec nám prozradila opět něco víc o nadcházejících epizodách

23. prosince 2011 v 10:35 | Marťa |  SPOILERY!!!!!!!
Takže, Rebekah z The Vampire Diaries se vrací? Prosím, řekněte mi, že to neznamená, že je Elena v nebezpečí! - Hayley
Nu, někdo v nebezpečí je. A ve velkém. "Rozhodně tu je hlavní postava, jejíž osud vypadá drsně," říká výkonná producentka Julie Plec. Ale nepadá tak drsně, jak vypadal osud tety Jenny, že? "(On nebo ona) možná se dostane do hrozné situace života a smrti," řekla Julie. Oh! Máte nějaký tip, kdo to bude?
Co kdybyste mi dali spoiler na TVD, který již zoufale potřebuji?: Špatnou původní sestru, Rebeku jsme rozhodně neviděli naposledy. Ale nečekejte šťastné znovu-setkání, když z ní někdo vytáhne dýku. "Nechala se emocionálně podvést Elenou a Elena ji doslova bodla do zad," vysvetľule Julie. Hněv Rebeky na Elenu "bude velkým problémem Klause, který nechce, aby se Eleně něco stalo a i pro samou Elenu to znamená problém, protože bodla do zad hlavní špatnou dívku a za to bude muset něčím zaplatit." No, Rebekah také nebude mít žádnou radost z Klause za to, že jí lhal o smrti její matky. "Má jen takové,, své dny", "říká Plec se smíchem," takové rozzlobené dny, které mívá často. "
Opáčko spoilerů:
Máte nějaké novinky o tom, co se bude dít s Caroline z The Vampire Diaries?
Bude mít 18 a na její narozeniny jí scénáristé věnují druhou epizodu, která bude odvysílána 12. ledna! "Je to velká epizoda pro Caroline," potvrzuje producentka Julie Plec. "Bude to dojemné. Bude to strašidelné. Bude to velmi, velmi, velmi mocné." Ale celá epizoda není jen o upírce hranou Candice Accolou. "Je to velká epizoda pro přátele - pro Elenu, Matta, Bonnie a Caroline," dodává . "Je to velká epizoda i pro vztah Caroline a Tylera. Je to obrovská epizoda pro Stefana a Elenu a o Stefanových pokusech o naštvaní Klause a o hranicích, přes které je ochoten projít, aby se vyjádřil jasně ,tak se nebude starat o nic a nikoho, kdo ho bude chtít zastavit. Je to velká epizoda pro Damonovo pokračování k vývoji ze špatného na hrdinu. Mohla bych dokola opakovat, že toto bude více než pěkná epizoda.
Čekání na nové epizody The Vampire Diaries je nesnesitelné. Prosím, dejte nám nějaké Delena spoilery, abyste nám pomohli překonat to.
Elena a Damon si myslí, že Stefan je zradil, což zanechává tuto dvojici "plnou sexuálního a romantického napětí a také je zanechá velmi, velmi, velmi naštvané na Stefana," prozrazuje Julie. "Zanechá je to spojené, aby se mohli vzájemně chránit proti lecčemu, co Klaus udělá jako další. A to směřuje k dost zajímavému zúčtování mezi Damonem a Stefanem, ve kterém se Damon snaží doslova vymlátit ze Stefana odpověď na to, proč je zradil a zničil jejich plán.Julie Plec o nadcházejícím pokračování TVD

23. prosince 2011 v 10:28 | Marťa |  SPOILERY!!!!!!!
V poslední epizodě se Elena konečně rozhodla nechat Stefana jít - a ano, myslela to vážně. Damon, na druhou stranu, má trochu potíže vyrovnat se se ztrátou malého brášky.
"Když se vrátíme, Damon bude dělat to, co Damon dělá nejlépe, když ho někdo naštve: pije," směje se Julie.
"Od té doby, co Stefan zničil jejich plán a osvobodil se od Klause, ho nikdo neviděl, a Damon a Elena neví kde je a proč je zradil. Jediné, co vědí, je to, že je Stefan podrazil a oni se musí pohnout dál."
A oni to udělají, ačkoli "pod rouškou strachu a paranoie," říká Plec, protože jako normálně, protože čekají, až Klaus najde svou pomstu za celou tu věc s Michaelem.
Teror panuje v Mystic Falls, ale to neznamená, že není místo pro romanci v tomhle chaosu.
"Když se vrátíme, Elena a Damon se budou ocitat v momentech, ve kterých bude romantické napětí trochu hlubší a fyzické napětí trochu žhavější," říká Plec.
Ačkoli je Stefan mimo obraz, Damon a Elena spolu tráví čas. "Musí spolupracovat proti Klausovi, takže vedou vnitřní boje v těchto okamžicích, ve kterých jsou teď oba volní, aby něco udělali, bez pocitu viny."
Samozřejmě, Stefan nikdy nezůstane pryč dlouho. V určitém bodě se ukáže, že jeho velká "zrada" byla pro Damona. "Nakonec, někdo zjistí, že Stefan záchránil Damonovi život, a Damon a Elena se s tím budou muset vypořádat," říká Julie. "Budou se muset rozhodnout."


♥Veselé Vánoce♥

23. prosince 2011 v 10:22 | Marťa
Přeji všem Veselé Vánoce a hodně štěstí do nového roku 2012 :)) ♥

Ian Somerhalder slaví

9. prosince 2011 v 18:38 | Marťa
Včera oslavil své třiatřicáté narozeniny Ian Somerhalder, který ve filmu ztvárňuje Damona Salvatora. Ian nyní chodí se svou hereckou koleginí Ninou Dobrev.

HAPPY BIRTHDAY IAN!