Únor 2012

Moje první video - Delena

20. února 2012 v 8:33 | Marťa
Dobré ráno. Přidávám video, které jsem sama vytvořila. Je to má prvotina, takže to berte trochu s rezervou :D Za kritiku i komentáře budu ráda :)

Moje vlastní recenze k epizodě 03x15

18. února 2012 v 14:09 | Marťa
Některé předešlé epizody byly oničem, ale v posledních se už něco děje, má to nějaký pořádný děj. Klaus vypadá strašně roztomile, jak se kouká na Caroline, ale ještě pořád jsem se nerozhodola, jestli mu to fakt žeru. Rozhodě na tom ale něco bude. Caroline mě však občas celkem zaskočí svou nerozhodostí. Copak ji toho Klaus udělal málo? Kvůli němu
nemůže být s tím, koho opravdu miluje! No, myslím že vývoj těchto dvou postav bude ještě velmi zajímavý, ikdyž mě mrzelo, jak Klaus na konci poslední epizody spálil všechny ty obrázky, na kterých byla Caroline. Byli by celkem hezký pár, protože tak trochu doufám, že by ho Caroline změnila k lepšímu. Ta dobrá část v něm někde určitě bude.

Co se týká našeho milostného trojúhelníku, Damon se opět zachoval jako největší hrdina a opět hodně nahrál Stefanovi, který se chová jako největší idiot pod Sluncem. Elena po tom všem pořád miluje Stefana a Damon je zase jen přebývající součástka. Tak nějak se to zase vrací do normálu, jako to bylo na začátku Elena+Stefan-Damon. Ale vážně, Stefan by tohle pro Damona nikdy neudělal! Byl by rád, že je Damon za toho špatného a on má Elenu jen pro sebe. Na to jak na začátku seriálu byl Damon záporák, sobecký a krutý a Stefan byl mírný jako beránek, nevinný až to nebylo možné, si teď nějak přehodili místa.

Naše Původní rodina pořád překvapuje. Chybělo už tak málo, aby všichni pochcípali! No ale,když se to tak vezme, o čem by to pak celé bylo? Jedinou zápletku, co tam mají, jsou Původní. Rebbeca se zachovala tak, jak bych od ní čekala. To jak se zachovala k Eleně, bylo ještě celkem hezký. Poslední dobou Elenu moc nemusím. Samozřejmě zase všechno zkazila,
protože nedokázala držet jazyk za zuby. Myslí si, že se všechno točí jenom kolem ní, a Stefan a Damon, že se budou točit jen kolem ní. Potřebovala by si hezky srazit seběvědomí. Není středobod Vesmíru. Možná by ji to někdo měl hodně rychle připomenout! Rebbecu za to, že
ji držela a vyhrožovala proto vůbec neodsuzuju. Spíš naopak, mohla jí podělat ještě
něco víc... Pokud jde o Elijaha, překvapila mě jeho náhlá krutost, když se dozvěděl, že mu Elena lhala. Avšak svým dopisem se zase ukázal jako šarmantní a čestný muž.. teda spíš upír. Pokud jde o Esther, překvapuje mě její nenávist ke svým dětem. Ano, jsou špatní, ale zabít je? Myslím, že tohle by žádná normální matka neudělala, ať se její dítě chová sebehůř. Bohužel ji to ani nevyšlo, protože se do toho ZASE zamíchala Elena a všechno zkazila. No zajímalo by mě, kam Esther a její syn zmizeli. Ale třeba jsme se s něma ještě neviděli naposled.

A co na poslední epizodu říkáte vy? Jak si myslíte, že bude pokračovat milostný trojúhelník Stefana, Eleny a Damona? A co říkáte na spojitost Klause s Caroline? Fandíte jejich vztahu? :)

Nová epizoda 03x15 All My Children Online

18. února 2012 v 13:33 | Marťa
Ahoj :) Takže jak jsem slíbila, přidívám novou epizodu 03x15 s názvem All My Children. Najdete ji v sekci Seriál->Seriál The Vampire Diaries online. Pro snadnější přístup stačí kliknout ZDE! Jak už jsem psala, tato epizoda bude poslední epizodou v únoru. Další se dočkáme až 15.března.

Další pauzička

15. února 2012 v 20:51 | Marťa
Ahoj všichni! :o) Doufám, že vás stejně jako mě nadchla 14. epizoda s názvem Dangerous Lialisons. Bohužel, si ale na 16. flashbackovou epizodu budeme muset počkat až do 15.března. Vypadá to ale, že tahle pauza, která je už tuhle sérii druhá v pořadí - s vyjímkou vánoční pauzy - by měla být poslední a zbytek série by už měl proběhnout bez jakékoli další. ;) Epizodu 03x15 s názvem All my children přidám opět o víkendu :P

03x13 a 03x14 Nové epizody

12. února 2012 v 11:59 | Marťa
Ahoj,ahoj! Přidávám dvě nejnovější epizody 03x13 Bringing Out the Dead a 03x14 Dangerous Liaisons. Opět je najdete v sekci seriál->Seriál The Vampire Diaries online. Pro snadnější přístup je to TADY!