Květen 2012

Přesná data vysílání TVD na Nově

27. května 2012 v 10:25 | Marťa
Od 31. května se na nově začne vysílat TVD s českým dabingem. Níže uvedené data vysílání, jsou již naprosto přesné, najdete je i v televizním programu. Podle toho, co jsem zjistila, by se TVD mělo vysílat každý všední den o půl čtvrté. O víkendech seriál nebude!
1x01 - Pilot - 31.5.2012 - 15:30 - NOVA
1x02 - Night of the Comet - 1.6.2012 - 15:30 - NOVA
1x03 - Friday Night Bites - 4.6.2012 - 15:30 - NOVA
1x04 - Family Ties - 5.6.2012 - 15:30 - NOVA
1x05 - You´re Undead to Me - 6.6.2012 - 15:30 - NOVA

Česká synopse:
Hrají: N. Dobrevová, P. Wesley, I. Somerhalder
Seriál USA (2009). Před 150 lety se bratři Damon a Stefan Salvatore zamilovali do krásné mladé upírky Katherine. Teď se jejich souboj o dívčí srdce opakuje, když se v malém americkém městě Mystic Falls seznámí se středoškolačkou Elenou, která se Katherine neuvěřitelně podobá. Když se ale probudí upíři, dosud spící v kryptě kostela, a uniknou mezi lidi, musí se bratři spojit, aby bojovali proti něčemu ještě hrozivějšímu, než jsou oni sami.

Elena Gilbert a její bratr Jeremy žijí se svou tetou Jennou v městečku Mystic Falls ve Virginii. Nedávno jim zemřeli oba rodiče, a každý ze sourozenců se vyrovnává se ztrátou po svém. Sedmnáctiletá Elena je sebevědomá královna střední školy, výborná studentka, které se daří smutek skrývat. Své myšlenky sděluje deníčku a rozptýlení a podporu nachází u kamarádek Bonnie a Caroline. Patnáctiletý Jeremy, aby skryl svou bolest, začne užívat drogy. Začíná nový školní rok a ve škole se objevuje nový student, záhadný Stefan Salvatore s uhrančivýma očima. Elena však netuší, že je ve skutečnosti stopadesát let starý upír. Od prvního okamžiku jsou k sobě přitahováni magickou silou. Elena mu připomíná Katherine, ženu, kterou miloval v roce 1864 a kterou se pokoušel získat i jeho bratr Damon. Stefan se rozhodl žít s lidmi v míru, odvrací tvář, když mu Elena ukáže zakrvácenou ránu na noze, kterou utržila při útěku ze hřbitova, kde ji vyplašil černý havran. Na jedné noční párty je napadena Vicki - má prokousnuté hrdlo. Pouze Stefan tuší, kdo to mohl udělat - a nemýlí se. Doma, provázen zlověstným černým havranem, ho čeká jeho starší bratr Damon, který nechápe Stefanovo odmítání násilí a brutality, ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Bohužel se minulost začne opakovat. O Elenu usilují oba bratři, kteří mají mezi sebou nevyřízené účty.

Čtvrtá série aneb Elena upírkou

26. května 2012 v 12:47 | Marťa
Elenu Gilbert čeká v nové čtvrté sérii velký vývoj. Nebude totiž již člověkem, ale budeme moci sledovat její transformaci v upírku. Jak se asi vypořádá s touto novou životní situací?

Pro herečku Ninu Dobrev je tohle výzva. Je zvykla hrát již jednu upírku - Katherine. Teď ji čeká ztvárnění zcela nové Eleny. Jak se s tímto obtížným úkolem vypořádá, aniž by nám splynuly dvě osoby v jednu? Nina Dobrev řekla pro Us Weekly: "Teď se ocitám v upířím čtyřúhelníku. Čeká mě hrát dvě upírky, takže výzvou pro mě je udělat je dostatečně odlišné. Když ještě Elena byla člověkem, tak to přeci jen bylo jednodušší. Je mi jasné. že Elena bude bojovat, aby si udržela co nejvíce ze svého lidství. Do jejího života vstoupilo nadpřirozeno a teď, aniž by měla na výběr, se s tím bude muset vyrovnávat po zbytek života.

Nové epizoda plánuje televize CW začít vysílat na podzim. Nina Dobrev se těší na nové zkoumání milostného trojúhelníku Stefan - Elena - Damon. Čeká ji ještě zjištění, že Stefan není tím prvním z bratrů, které potkala dřív. Čeká nás opravdu mnoho děje a mnoho emocí.


Candice Accola slaví!

13. května 2012 v 19:32 | Marťa
Dnes slaví 25. narozeniny Candice Accola (naše filmová Caroline).
Stručný životopis:
Vyrůstala v městě Edgewood. Její otec, Kevin je kardiochirurg a její matka, Carolyn byla inženýrkou životního prostředí, než začala být ženou v domácnosti. Oba její rodiče jsou aktivními členy republikánské politické strany. Má mladšího bratra.
V polovině roku na Lake Highland Preparatory School se přestěhovala do Los Angeles. O šest měsíců později měla smlouvu na debutové CD s názvem It's Always the Innocent Ones. Střední školu dokončila přes korespondenci a absolvovala v roce 2005. Její filmový debut přišel v roce 2007ve filmu Pirate Camp. Hostovala v seriálech jako Jak jsem poznal vaši matku, Lovci duchů a Greek. Také se objevila ve filmech On the Doll, Juno, Deadgirl a X's & O's.
Také pokračovala v profesionálním zpěvu a objevila se v doprovodném sboru ve filmech Hannah Montana & Miley Cyrus: The Best of Both Worlds Concert a Hannah Montana: The Movie.
Objevuje se jako Caroline Forbes v seriálu The Vampire Diaries.
Také hostovala v seriálu Drop Dead Diva jako Jessica z popové skupiny Confetti s Mackenzie Mauzy.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!

Nová epizoda 03x22 He Departed online

12. května 2012 v 20:09 | Marťa
Ahoj. Byla přidána nová a zároveň poslední epizoda téhle série 3x22 s názvem He Departed. Další sérii shlédneme až někdy v polovině září, přesné datum ještě není stanoveno. Ale i přes tuhle dlouhou pauzu se budu snažit udržet blog v pohybu, budu se snažit přidávat nové spoilery o 4.sérii, přesné datumy, názvy epizod a promo videa... Všem Vám moc děkuji, za návštěvnost po dobu 3. série a za občasné komentáře... Jste úžasní! Takže, jak jsem slíbila, novou epizodu online najdete jako vždy v sekci Seriál->Seriál The Vampire Diaries online ( TADY!). Musím přiznat, že jsem ji celou probrečela. Velmi dojemné zakončení série...Nečekané převraty a úmrtí... Zakončili ji tak, že nás nikoho nenechá klidným do září a stále budeme muset přemýšlet, jak se to asi bude vyvíjet dále :D A co vy? Jak na Vás zapůsobila závěrečná epizoda? Také jste kolem sebe měli spoustu posmrkaných kapesníků, jako já? :D


Nová epizoda 03x21 online ke shlédnutí

5. května 2012 v 9:23 | Marťa
Dobré ráno. Přidávám novou epizoru 03x21 online. Najdete ji jako vždy v sekci Seriál-Seriál The Vampire Diaries online. Pro snadnější přístup je to TADY! Přeji hezkou zábavu u předposledního dílu 3.série ;)