Čtvrtá série aneb Elena upírkou

26. května 2012 v 12:47 | Marťa
Elenu Gilbert čeká v nové čtvrté sérii velký vývoj. Nebude totiž již člověkem, ale budeme moci sledovat její transformaci v upírku. Jak se asi vypořádá s touto novou životní situací?

Pro herečku Ninu Dobrev je tohle výzva. Je zvykla hrát již jednu upírku - Katherine. Teď ji čeká ztvárnění zcela nové Eleny. Jak se s tímto obtížným úkolem vypořádá, aniž by nám splynuly dvě osoby v jednu? Nina Dobrev řekla pro Us Weekly: "Teď se ocitám v upířím čtyřúhelníku. Čeká mě hrát dvě upírky, takže výzvou pro mě je udělat je dostatečně odlišné. Když ještě Elena byla člověkem, tak to přeci jen bylo jednodušší. Je mi jasné. že Elena bude bojovat, aby si udržela co nejvíce ze svého lidství. Do jejího života vstoupilo nadpřirozeno a teď, aniž by měla na výběr, se s tím bude muset vyrovnávat po zbytek života.

Nové epizoda plánuje televize CW začít vysílat na podzim. Nina Dobrev se těší na nové zkoumání milostného trojúhelníku Stefan - Elena - Damon. Čeká ji ještě zjištění, že Stefan není tím prvním z bratrů, které potkala dřív. Čeká nás opravdu mnoho děje a mnoho emocí.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama